Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1/4 Sq. Dr. Bit Socket 3mm Hex Length 100mm
Regular price
$9.52
Regular price
$11.90
Sale price
$9.52
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | Bit Socket |
| Output size: | 3mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.9mm |
| H Size: | 84mm |
| L Size: | 100mm |