Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 3/8 Sq. Dr. Bit Socket 6mm Hex Length 62mm
Regular price
$10.84
Regular price
$13.55
Sale price
$10.84
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 62mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 44mm |
| L Size: | 62mm |