Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 3/8 Sq. Dr. Bit Socket 7mm Hex Length 52mm
Regular price
$9.75
Regular price
$12.19
Sale price
$9.75
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 52mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 7mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 34mm |
| L Size: | 52mm |