Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1/2 Sq. Dr. Bit Socket 5/16 Hex Length 75mm
Regular price
$12.84
Regular price
$16.05
Sale price
$12.84
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 5/16" |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 21.1mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 53mm |
| L Size: | 75mm |