Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 3/8 Sq. Dr. Bit Socket 7/16 Hex Length 75mm
Regular price
$14.01
Regular price
$17.51
Sale price
$14.01
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 7/16" |
| Output Shape: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 20mm |
| H1 Size: | 15.5mm |
| H2 Size: | 57mm |
| L Size: | 75mm |