Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1 Sq. Dr. Socket 43mm 6 point Length 108mm Thin walled
Regular price
$119.07
Regular price
$148.84
Sale price
$119.07
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 108mm |
| Type: | 6 Point Thin Walled Socket |
| Output Size: | 43mm |
| Opening: | 6pt. |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 62.3mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H1 Size: | 38mm |
| H2 Size: | 74mm |
| L Size: | 108mm |