Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1 Sq. Dr. Socket 100mm 6 point Length 105mm
Regular price
$529.38
Regular price
$661.72
Sale price
$529.38
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 105mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 100mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 136.5mm |
| D2 Size: | 86mm |
| H Size: | 47mm |
| L Size: | 105mm |