Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1 Sq. Dr. Socket 29mm 6 point Length 57mm
Regular price
$57.50
Regular price
$71.88
Sale price
$57.50
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Impact Socket |
| Output Size: | 29mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 47.8mm |
| D2 Size: | 54mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 57mm |