Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 3/8 Sq. Dr. Bit Socket 10mm Hex Length 25mm
Regular price
$13.71
Regular price
$17.14
Sale price
$13.71
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| length: | 25mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 10mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18.5mm |
| H1 Size: | 10mm |
| L Size: | 25mm |