Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 3/8 Sq. Dr. Universal Socket Whitworth 1/2 12 point Length 58.5mm
Regular price
$45.74
Regular price
$57.17
Sale price
$45.74
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 58.5mm |
| Type: | 12 Point Whitworth Universal Socket |
| Output Size: | 1/2" |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 30.8mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 17.8mm |
| L Size: | 58.5mm |