Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1/4 Hex Dr. Bit 3mm Hex Length 150mm
Regular price
$8.88
Regular price
$11.10
Sale price
$8.88
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 150mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 3mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 3.5mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 150mm |