Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1.1/2 Sq. Dr. Bit Socket 36mm Hex Length 115mm
Regular price
$285.73
Regular price
$357.16
Sale price
$285.73
| Input Drive Size: | 1 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Overall Length: | 115mm |
| Bit Length: | 30mm |
| Type: | Hex Bit Sockets |
| Output Size: | 36mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 86mm |
| H Size: | 30mm |
| L Size: | 115mm |