Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1/2 Sq. Dr. Socket 15/16 6 point Length 38mm
Regular price
$21.32
Regular price
$26.65
Sale price
$21.32
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 38mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 15/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 34.5mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 14mm |
| L Size: | 38mm |