Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 5/8 Sq. Dr. Socket 26mm 6 point Length 50.5mm
Regular price
$34.00
Regular price
$42.50
Sale price
$34.00
| Input Drive Size: | 5/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50.5mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 26mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 39mm |
| D2 Size: | 35mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 50.5mm |