Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1/2 Sq. Dr. Universal Socket 16mm 6 point Length 69.5mm
Regular price
$57.50
Regular price
$71.88
Sale price
$57.50
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 69.5mm |
| Type: | Universal Socket |
| Output Size: | 16mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 24.5mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 69.5mm |