Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1/4 Hex Dr. Bit PH1 Length 100mm
Regular price
$6.90
Regular price
$8.62
Sale price
$6.90
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 100mm |
| Type: | Phillips Bit |
| Output Size: | PH1 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| R Size: | 4.5mm |
| D Size: | 6.35mm |
| L Size: | 100mm |