Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 3/4 Sq. Dr. Ratchet Handle Length 565mm
Regular price
$166.50
Regular price
$208.13
Sale price
$166.50
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 565mm |
| Type: | Reversible Ratchet |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 49.6mm |
| D Size: | 68mm |
| H Size: | 29.6mm |
| L Size: | 565mm |