Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 3/8 Sq. Dr. Quick Spinner 3/8 Square Length 25mm Z-series
Regular price
$18.92
Regular price
$23.65
Sale price
$18.92
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | Quick Spinner |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 28mm |
| L Size: | 25mm |