Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1 Sq. Dr. Socket 71mm 12 point Length 88mm
Regular price
$161.16
Regular price
$201.45
Sale price
$161.16
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 88mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 71mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 95.5mm |
| D2 Size: | 68mm |
| H Size: | 50mm |
| L Size: | 88mm |