Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1 Sq. Dr. Socket 83mm 12 point Length 95mm
Regular price
$193.47
Regular price
$241.84
Sale price
$193.47
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 95mm |
| Type: | 12 Point Socket |
| Output Size: | 83mm |
| Opening: | 12pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 110.5mm |
| D2 Size: | 78mm |
| H Size: | 57mm |
| L Size: | 95mm |