Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1 Sq. Dr. Socket 40mm 6 point Length 65mm
Regular price
$43.66
Regular price
$54.57
Sale price
$43.66
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 65mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 40mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56.5mm |
| D2 Size: | 53mm |
| H Size: | 27mm |
| L Size: | 65mm |