Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1 Sq. Dr. Socket 63mm 6 point Length 82mm
Regular price
$112.06
Regular price
$140.08
Sale price
$112.06
| Input Drive Size: | 1" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 82mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 63mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 85.5mm |
| D2 Size: | 58mm |
| H Size: | 45mm |
| L Size: | 82mm |