Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 3/4 Sq. Dr. Socket 1.3/8 6 point Length 57mm
Regular price
$26.36
Regular price
$32.95
Sale price
$26.36
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 3/8" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 48.5mm |
| D2 Size: | 42mm |
| H Size: | 24.5mm |
| L Size: | 57mm |