Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1/2 Sq. Dr. Socket Whitworth 1/4 6 point Length 37mm
Regular price
$7.24
Regular price
$9.05
Sale price
$7.24
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 37mm |
| Type: | 6 Point Whitworth Socket |
| Output Size: | 1/4" |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 19mm |
| D2 Size: | 22mm |
| H Size: | 10.5mm |
| L Size: | 37mm |