Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1/2 Sq. Dr. 6 point Clip Type Spark Plug Socket 18mm
Regular price
$22.94
Regular price
$28.67
Sale price
$22.94
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | Spark PlugSocket with Spring Clip |
| Output Size: | 18mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 23.9mm |
| H1 Size: | 12mm |
| H2 Size: | 21mm |
| L Size: | 70mm |