Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 1/2 Sq. Dr. Socket 24mm Surface Length 42mm
Regular price
$8.61
Regular price
$10.76
Sale price
$8.61
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 42mm |
| Type: | Surface Drive Socket |
| Output Size: | 24mm |
| Opening: | Surface |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 32.8mm |
| D2 Size: | 30mm |
| H Size: | 17mm |
| L Size: | 42mm |