Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 3/8 Sq. Dr. 6 point Metric Chrome Socket in 11mm
Regular price
$4.38
Regular price
$5.47
Sale price
$4.38
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 11mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 15.8mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 8.5mm |
| L Size: | 26mm |