Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 3/8 Sq. Dr. Socket 1/2 Double Square Length 27mm
Regular price
$9.10
Regular price
$11.37
Sale price
$9.10
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 27mm |
| Type: | Double Square Socket |
| Output Size: | 1/2" |
| Opening: | Double Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22mm |
| D2 Size: | 20mm |
| H Size: | 9.5mm |
| L Size: | 27mm |