Ko-ken Tools
Ko-ken Tools 3/8 Sq. Dr. Bit Socket XZN M8 Triple Square Length 50mm
Regular price
$12.12
Regular price
$15.15
Sale price
$12.12
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M8 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| D1 Size: | 7.8mm |
| H Size: | 23.5mm |
| L Size: | 50mm |